שירותי מחשוב לעסקים בדרך הנינג'ה

?

"נינג'ה הוא מושג מאוחר משלהי המאה ה-17 שנטבע על מנת לתאר
קבוצות מגוונות של לוחמים בתקופת הסנגוקו ביפן. הנינג'ות כפי שמוצגים
תרבות המערבית הם לוחמי סתר המנצלים ידע באומנות לחימה והם
מומחים בהסוואה, תנועה שקטה וחשאיות" ויקיפדיה

שרותי נינג'ה לעסקים

אתם כאן.
בעוד כמה שורות תבינו מדוע שירותי נינג'ה לעסקים הם הפתרון הנכון עבורכם.

עסק קטן/בינוני? רוב חברות המחשוב מספקות שירותי מחשוב "דומים",חלקם מנוטרים בצורה טובה יותר,חלקם "מנוהלים" אך בפועל תמיד נראה כי איננו יודעים בוודאות "על מה אנחנו משלמים" ואנו תוהים ושואלים את עצמנו האם ההתעסקות במעבר לחברת מחשוב אחרת שווה את הטרחה?,בדר"כ החלקים המנוטרים הם רכיבי ה"ליבה" -שרתים/גיבויים,תקשורת ואבט"מ – אך האם מישהו יכול להצביע על כך שהמחשב אשר נמצא במזכירות איטי ואינו מאפשר עבודה יעילה? האם למשתמשים בארגון נמאס להתלונן על איטיות? האם אנשים מבקשים להחליף את המחשבים שלהם בתדירות גבוהה?

הלקוח במרכז העניינים

לקוחות חברתנו אשר נמצאים בשירות "נינג'ה" זכאים לשירות אשר מחקה באופן פעולתו את הנינג'ה- אנו עובדים מאחורי הקלעים, לעתים בהסוואה מוחלטת כדי להביא לתוצאות בצורה מהירה וללא כאב :). לכל משתמש בארגון מותקנת מערכת אשר סורקת ומנטרת באופן קבוע את המחשב ומתריעה באופן מיידי על בעייה באיזורים אשר יכולים לגרום לבעיות בחווית המשתמש (בעיות זכרון/מעבד/דיסק קשיח וכו'), כמו כן המערכת בודקת את שירותי האנטי וירוס,תוכנות מותקנות ואת אלו שרצות ב"רקע" ומאפשרות למהנדס השירות מטעמנו בלחיצת כפתור לבצע פעולות תחזוקה "מאחורי הקלעים", פעולות אלו ופעולות אוטו' אחרות יגרמו למחשב במשרד לעבוד בצורה המיטבית והמהירה לאורך זמן.כלל רשת הלקוח נראית ומוצגת במערכת הנינג'ה כמקשה אחת, תהליך אשר מאפשר למהנדסי השירות ירידה מהירה לפרטים ויכולת פתירת בעיות איכותית.אחד היתרונות הגדולים במערכת היא ניהול רשימת מצאי עדכנית על בסיס קבוע,לכל מחשב/משתמש מותקנת באופן אוטו' מערכת הנינג'ה ובתהליך זה תצורת המחשב מבחינת חומרה/תוכנה נרשמת בתיק הלקוח ובאופן אוטו'!.לכל לקוח מוקם פורטל אישי עם נתוני המשרד כך שבלחיצת כפתור תיק אתר מונפק באופן אוטומאטי.

תמיכת Helpdesk אישית

לכל לקוח מוצמדים שני מהנדסי שירות יעודיים אשר מנהלים את ההתקשרות מול הלקוח החל מההיבט הטכני ועד להצעות המחיר לרכישת מחשב.שני מהנדסי השירות אמונים על הספקת השירות ללקוח מרחוק וככל שיצטרך.מהנדסי השירות צופים במערכת ה"נינג'ה" כדי לזהות בזמן אמת בעיות אשר יכולות לגרום להפרעה ברציפות העסקית. לכל לקוח מוקם פורטל אישי במערכת הקריאות של חברתנו,כל פנייה קטנה כגדולה נרשמת ומקוטלגת בפורטל. לרשות לקוחות נינג'ה עומדות האפשריות הבאות לפתיחת קריאות שירות : טלפון,מערכת קריאות אינטרנטית, דוא"ל, Facebook ואף מתוך צלמית (אייקון) במערכת ההפעלה האישית.

שירותי אנטי וירוס ו CyberSecurity

כחלק מחבילת השירות נבצע התקנה של אנטי וירוס ו Cyber Security -Webroot בשרתים.מערכת מנוהלת,קלה ופשוטה אשר מחליפה את האנטי וירוס ה"מסורתי". אין צורך ברכישת רישוי נוסף מכיוון ששירות Webroot הינו חלק משירות הנינג'ה של חברתנו. עוד על Webroot תוכל לקרוא כאן. כחלק מהשירות נספק פתרון SOC as a Service אשר מנטר את כלל התעבורה הנכנסת/יוצאת ונשמור על הארגון נקי ממזיקים ומגורמים עוינים

שירותי אינטרנט מאובטח ומוצפן

כלקוח נינג'ה תקבל שירותי אינטרנט מאובטחים ומוצפנים. כלל התקשורת שלך תעבור סינון/ניקוי והלבנה לפני עזיבתה לרשת האינטרנט.אנו הופכים להיות ספקי התוכן וספק האינטרנט של חברתך. אין צורך בחומת אש יקרה, רישוי ותחזוקת מומחים. כחלק משירות נינג'ה אתה זכאי לשירות ומקבל גם את החומרה וגם את התוכנה במחיר השירות הכולל.למען הידיעה – לקוחות תמסורת מקבלים ציוד של ג'וניפר/סיסקו ולקוחות VDSL מקבלים ציוד של סיסקו.

deservit

שירותי דוא"ל מוצפנים
וסינון דוא"ל זבל

אנו יודעים כי בתור עסק הנך רוצה להעביר מדי פעם מיילים מוצפנים, מיילים חסויים אשר הנך רוצה להיות בטוח כי רק האדם לו הם מיועדים יוכל לקרוא אותם.בעזרת מערכות הענן שלנו תוכל להעביר מיילים מוצפנים אשר כוללים הרשאות גם כאשר הקובץ עוזב את "הענן", הפתרון שלנו תומך בהגנת הפרט, ISO ו GDPR. כמו כן כחלק משירותי נינג'ה נספק מערכת סינון דוא"ל זבל מתקדמת מבית Mailguard-סנן דוא"ל מוביל אשר מספק הגנה על שרתי דוא"ל ואף על שרתי Office365!.

גיבויים למידע האישי

אנו מבינים כי ישנו חומר חשוב ברמה ה"מקומית" אשר אינך רוצה לחשוף ברשת החברה.חברתנו מספקת כחלק מהשירות מערך גיבוי לשלושה משתמשי מפתח VIP בארגון ובנפח של 100G לכל משתמש. החומר נגיש מכל מקום ומכל מכשיר. השירות ניתן כפתרון של חברת Veeam-עוד על הפתרון תוכל לקרוא כאן. היתרון הגדול-הצלחה/כשלון הגיבוי מופיעים במערכת הנינג'ה ובפורטל זמין ללקוח כך שאנו והלקוח עוקבים למעשה באופן רציף על גיבוי השרתים והתחנות.

כתיבת מדיניות ארגונית
בנושא אבט"מ / גיבויים

לכל לקוח נכתבות מדיניות אבט"מ ומדיניות
גיבוי/שיחזור.מדיניות זו מלווה את משתמשי והנהלת הארגון,ספקי צד ג' ועוד. כתיבת המדיניות הינה חלק קריטי בניהול סביבת מחשוב IT. תוכנית האבט"מ נבנית בהלימה אל מול צרכי הארגון ותוכנית הגיבוי/שיחזור מכילה פרטים אודות מערך הגיבוי, המידע המגובה, התזמון וכמובן גם את דרכי
ותדירות השיחזור. מהנדסי השירות אמונים על אכיפת מדיניות אבט"מ כאשר כל חריגה מהנהלים עוברת באופן אוטו' למנהל האבט"מ האישי של הלקוח בחברתנו.

ציוד משוחזר

למדנו לזהות את הצרכים ואנו מבצעים יבוא עצמוני של חומרת מחשבים ותקשורת וכל זאת כדי לספק ללקוח שירותים כוללים במחיר הנמוך ביותר. הציוד מיובא כציוד מחודש ברוב המקרים ונבדק ע"י מהנדסי השירות טרם מכירתו ללקוח.אנו מחזיקים מלאי גדול של מוצרי תקשורת וציוד קצה כדי לספק ללקוח שירות החלפה מיידי של חומרה תקולה ללא הסתמכות על גורמי צד ג'.

deservit

והמחיר?

המחיר שלנו הינו קבוע. שירות נינג'ה מתומחר ב 115 ש"ח למשתמש לחודש. המחיר כולל בתוכו את כלל השירותים המפורטים בעמוד זה וניתנים ללקוחות בעלי 20+ משתמשי מחשב במחשוב ענן של חברתנו כתנאי סף.

אז למה את/ה מחכים? רוצים לפגוש נינג'ות אמיתיות ?
רוצים לחסוך בעלויות של חומרה/תוכנה ורישוי? צרו קשר!

צור קשר

    דילוג לתוכן