שירותי BAAS כשירות

מה זה גיבוי? מה זה BaaS?

גיבוי – גיבוי הוא העתק מלא של המידע בתזמון קבוע (לדוגמא כל 24 שעות או פעם בסוף יום עסקים). תוכנת הגיבוי בדרך-כלל מגבה את כלל המידע (הדיסק הקשיח) אל תוך קובץ מוצפן וסגור אשר מאוחסן בתוך ומחוץ לחברה ולפי חוק 3-2-1.

מספר רב של חברות בוחרות להחזיק 3 העתקים של המידע, ב-2 סוגי אחסון כאשר לפחות עותק אחד (1) נמצא מחוץ לחברה (off-site). בתוכנות גיבוי סטנדרטיות הנ"ל מאוד מסובך לביצוע. כמו כן הוצאה של גיבויים מחוץ לחברה יכולה להיות מסובכת עקב מגבלת רוחב-פס.

הגיבוי יכול להיעשות בצורה "טיפשה" – גיבוי קבצים או בצורה "חכמה" אשר מערך הגיבוי מודע לשיכבת האפליקציה ויודע לבצע גיבוי ושיחזור של פריטי דוא"ל / SQL וכו'.

שירותי גיבוי BaaS מאפשר לכם הלקוחות לבצע גיבוי מתוך תוכנת הגיבוי VEEAM
בארגונכם (!) אל ענן חברתנו ולהשתמש בענן שלנו כדיסק קשיח "חיצוני".
למידע נוסף  הקליקו כאן.

התמחיר שלנו הינו קל ופשוט ומתומחר לפי 0.35 אגורות + מע"מ ל 1GB נטו וללא תלות בכמות המכונות / רוחב הפס הנדרש כאשר המינימום לגיבוי הינו 500GB.
התשלום הינו לפי ניצול בפועל במקפצות של 500GB.

חברתנו תשמח לספק לכם נפח אחסון של 100 GB ללא התחייבות ניסיון ל- 14 יום –
לפרטים נוספים הקליקו כאן.

Veeam-גיבוי Office365

חברתנו מספקת שירותי גיבוי גם למערכת הדוא"ל ב Office365.
אין זה משנה האם כלל מערכת הארגון נמצאת תחת Office365 או שהארגון עובד בתצורה היברידית –
לנו יש את הפתרון כדי שמערך הדוא"ל יגובה והשליטה תהיה בידיים שלך.
לא עוד פתיחת קריאות שירות במייקרוסופט – היכולת לגבות ולשחזר נמצאת אצלך.אנו מאפשרים גיבוי של כלל פריטי הדוא"ל (דוא"ל, יומן, אנשי קשר) ועמידה בכל תנאי הרגולציה.

קצת על Veeam -
הטכנולוגיה והשימוש ב-
Veeam Cloud Connect

Veeam נוסדה בשנת 2006, ממוקדת מיום ההקמה בפתרונות וירטואליים (למרות שלאחרונה יש גם פתרון חינמי לתחנות עבודה – Veeam Endpoint Backup), בהתחלה כתוכנת ניטור ולאחר מכן כפתרון גיבוי ורפליקציה. ניתן לומר ש-Veeam שינו את עולם הגיבוי עם ממשק משתמש, תפעול ויכולת מוכחת גם כפתרון גיבוי ובהמשך כפתרון רפליקציה של מכונות וירטואליות.

Veeam משתמשת בטכנולוגיית Snapshot בשילוב עם CBT (Changed Block Tracking) כדי ליצור רפליקה / גיבוי של מכונה וירטואלית. בזמן ה-Snapshot נוצר קובץ המכיל את כל השינויים מזמן יצירת ה-Snapshot וכל השינויים נכתבים לקובץ הנ"ל. בסוף תהליך הרפליקציה – הקובץ "מתמזג" אל תוך הדיסק ה"חי". בתהליך הרפליקציה הבא נכתבים השינויים שהתבצעו מאז הרפליקציה האחרונה.

Veeam הציגה פתרון בגרסה מס' 8 בשם Veeam cloud connect. הלקוח פשוט מגדיר את ספק מחשוב הענן שלו (Deserve-IT) ומקבל באופן אוטומטי את נפח הדיסק / רוחב הפס שרכש. משם הדרך לגיבוי באחסון חברתנו הוא במרחק של הגדרת ה-Job. גיבוי off-site הפך להיות פשוט וקל!

 • הגיבוי הינו מוצפן
  ולחברתנו אין גישה למידע הארגוני.
 • כלל המידע העובר באינטרנט
  עובר בערוץ מוצפן.
 • הגיבוי והשיחזור נעשים מתוך מערכת
  הגיבוי הנמצאת בתוך הארגון.
 • אנו מבצעים כיווץ של המידע
  לרוב ביחס של 2:1 (50%).
 • סביבת VCC אינה מתאימה לסביבה פיזית
  אלא לוירטואלית בלבד.
 • כדי לגבות לענן Deserve-IT יש להיות
  בעל רישיון Veeam בגרסה 8/9

צור קשר

  דילוג לתוכן