תשתית וירטואלית כשירות

deservit

שירותי תשתית כשירות IaaS -למה אנחנו ?

Deserve-IT הינה ספקית ענן ייחודית, אנו מספקים רמות גבוהות של ביצועים ואמינות, החל מתכנון הדאטה-סנטר כדי לספק ללקוח שירותי דאטה-סנטר כשירות יחד עם שירותי ענן פרטי (IaaS).
התוצאה ללקוח הינה שליטה מלאה על כלל האלמנטים הקשורים במחשוב הענן (תקשורת, אבט"מ, מ.הפעלה וכו') . בסביבה העסקית כיום אנו נדרשים להיות תמיד מחוברים וזמינים ולהיות מוכנים לכל שינוי בשוק בצורה מהירה יותר מהמתחרים- זהו השירות אותו אנו מספקים.
חברתנו מספקת שירותי IaaS עם דגש רב על שליטת המשתמש הסופי ללא תלות בספק הענן ומאפשרת מעבר בין עננים פרטיים/ציבוריים מתוך ממשק הניהול.

יש מס' רב של סיבות לעבוד איתנו כספק IaaS:

מחיר גמיש

כשבאים לחשב עלויות מחשוב מקומי אל מול מחשוב ענן יש לקחת בחשבון הוצאות נלוות במחשוב המקומי כגון: שירותי תחזוקה, שטח רצפה/מיסוי על חדר לא מנוצל, עלויות חשמל/מיזוג וכו'.
בדר"כ חברות רוכשות ציוד מתקדם בהרבה ממה שהן באמת צריכות כדי לספק את יכולת המחשוב בזמני "שיא" כך שרוב הזמן המערכת כלל אינה מתאמצת.
אנו כחברת ענן מחלקים משאבים על פני מס' רב של עסקים בעלי צרכים שונים כך שאנו יודעים לבצע ניצול נכון יותר של החומרה ולספק מחיר תחרותי הרבה מעבר לעלויות מחשוב ברמה המקומית.
כמו כן אנו מאפשרים חבילות חיוב מבוססות שעות (חיוב פר שעה) וניצול משאבים (פר מעבד/זכרון/דיסק וכו') כדי לספק ללקוח את התוכנית המתאימה ביותר ושמירה על מסגרת תקציב מאוזנת.

אמינות

השבתות במערך המחשוב הינן יקרות מהבטים רבים ( שכר לעובדים, אי יכולת לקבל/לבצע עסקאות ואובדן מוניטין). אנו ב Deserve-IT מחויבים לזמינות מערכת של 99.95% השקולים לעד 4.5 שעות השבתה בשנה. כדי לספק את המספרים הנ"ל אנו משתמשים במס' חוות שרתים אשר מאפשרות להמשיך לעבוד גם בעת אובדן חשמל למשך מס' ימים, קישור כפול לאינטרנט, מערכי אחסון בתצורה שרידה, אשכולות שרתים, מתגים וחומת אש ומערכת ניטור אשר מודיעה בזמן אמת על כל כשל באחד מהמרכיבים הנ"ל.

ביצועים

חוות השרתים שלנו נבנו כדי לספק מעגלי ביצועים לפי דרישות הלקוח. ביצועים נמוכים ישפיעו על הפרודקטיביות של העובד.
בדר"כ בעיית ביצועים נובעת מצווארי בקבוק בעולם הדיסקים והזכרון ולכן אנו מספקים את היכולת לקבל בזמן אמת התראות על ניצול של רכיבי החומרה ולהוסיף משאבים באופן עצמוני במידת הצורך.
אנו מספקים בחירה בין מס' חוות בארץ ובחו"ל, שליטה על סוגי הדיסקים (SSD,SAS,SATA) והתקשורת לעולם

חברתנו מספקת בכל פרק זמן נתון עשרות אלפי טרנזקציות ללקוחותינו השונים מסביב לעולם.
הלקוח הסופי דרך ממשק ניהול אחד יכול לצפות באחוזי הניצול ברמת הדיסקים/מעבדים/זכרונות ולהגדיר ספי ניטור להתראה בפני עומסים צפויים.

אבטחת מידע

מס' רב של לקוחות דואגים מאבטחת מידע.
חברתנו מספקת מעגלי אבטחת מידע רבים כולל את האפשרות לביצוע הצפנה ברמת הדיסק, מ.הפעלה ואפילו ברכיב האחסון לטובת השקט של הלקוח.
לכל לקוח מוקמת רשת וירטואלית פרטית משלו וסביבה נפרדת לחלוטין משאר לקוחות החברה.
לכל לקוח מוקמת רשת וירטואלית פרטית משלו וסביבה נפרדת לחלוטין משאר לקוחות החברה.

לסיכום

נכון שהמחיר הינו פקטור חשוב אך חשוב להסתכל גם מסביב בנושאי ביצועים, אמינות ואבטחת מידע.
עולם המחשוב משתנה ורבות החברות אשר בוחרות בשירותי מחשוב ענן כתחליף למחשוב המקומי.
הביצועים ויכולת הגדילה כבר אינם שמורים ל"השקעה" במחשוב המקומי וניתנים לשינוי בכל עת לגדילה ולצמצום אשר יאפשרו לך הלקוח לשמור על מסגרת תקציב מאוזנת.  על ארכיטקטורת חוות השרתים תוכל לקרוא כאן.

לקוחותינו הם המשאב החשוב לנו ביותר ולכן אנו מבטיחים כי :

  • לא להתפשר על איכות השירות ואספקת שירותי IT בגישה הוליסטית
  • להמשיך ולשפר את סביבת הענן שלנו באופן שוטף
  • לצמצם את צריכת שירותי המומחה עבור לקוחותינו
  • לשמור על מחיר תחרותי

הלקוחות שלנו מספרים

צור קשר

    דילוג לתוכן